Środa, 21 lutego 2024

Przewodnik zakupu pomocy drogowej

17 września 2020

Niewiele jest rzeczy bardziej obciążających niż zepsucie się samochodu podczas jazdy.

Bez względu na to, czy jest to płaska opona, rozładowany akumulator czy pusty zbiornik paliwa, pomoc drogowa może pomóc Ci w ponownym uruchomieniu samochodu.

Szukając pomocy drogowej, upewnij się, że weźmiesz pod uwagę następujące korzyści i cechy.

Limity holowania

Pomoc drogowa obejmuje bezpłatne holowanie do 15 km dla obszarów metropolitalnych stolic i miast satelitarnych oraz głównych miast regionalnych w całej Australii. W przypadku awarii, które mają miejsce poza tymi obszarami metropolitalnymi, w bardziej wiejskich i odległych lokalizacjach, Roadside Assistance zapewnia bezpłatne holowanie do 50 kilometrów.

Liczba połączeń telefonicznych

Upewnij się, że znajdziesz firmę, która oferuje Ci nielimitowane połączenia (z zastrzeżeniem zasad uczciwego użytkowania), więc jeśli Twój pojazd zepsuje się na oponie wyskakującej w jednym miesiącu, a w następnym - na akumulatorze bez powietrza, nie zostaniesz naładowany za dodatkową awarię.

Serwis kluczy awaryjnych

Zamykanie kluczy w samochodzie może być frustrującym doświadczeniem, więc posiadanie pomocy drogowej z Budget Direct oznacza, że będziesz w stanie odzyskać wjazd do samochodu lub odzyskać zapasowy zestaw kluczy do kosztu 125$.

Płaski akumulator

W zależności od potrzeb związanych z awarią, pomoc drogowa może pomóc w uruchomieniu urządzenia lub w znalezieniu i zainstalowaniu nowego akumulatora na koszt użytkownika.

Paliwo awaryjne

Jeśli znajdziesz się w lepkim miejscu z pustym bakiem paliwa, Roadside Assistance with Budget Direct może dostarczyć Ci do 15 dolarów paliwa, aby dostać się do stacji benzynowej, aby wypełnić.

Wymiana opon

Jeśli masz przebitą oponę i nie jesteś w stanie wymienić jej samodzielnie, możemy wymienić uszkodzoną oponę na zapasową.